Adams - rolety, bramy przeciwpożarowe

Adams - rolety, bramy przeciwpożarowe

KIM JESTEŚMY?

Firma ADAMS Z.P.U. powstała w 1991 roku. Z perspektywy czasu możemy stwierdzić, że za nami długi i pracowity okres, który umożliwił pozyskanie sobie dużego grona zaufanych odbiorców. Pomimo zmieniających się technologii, gustów Klientów, rozwoju gospodarki wolnorynkowej, czasów wzrostu i kryzysu gospodarczego, możemy dziś z dumą powiedzieć, że jesteśmy jedną z głównych firm na rynku bram przeciwpożarowych, przemysłowych, krat antywłamaniowych, kurtyn i żaluzji przeciwpożarowych, a także rolet antywłamaniowych na terenie Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego.

Kompleksowe usługi – produkcja, montaż, serwis

Zajmujemy się produkcją, dystrybucją, montażem i serwisem produktów wchodzących w zakres szeroko rozumianych technik osłonowych, systemów i zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz mechanicznych, dostarczając naszym odbiorcom oczekiwanych rozwiązań na najwyższym dostępnym poziomie technicznym tudzież jakościowym.

Sukcesywnie wprowadzamy do oferty nowe propozycje produktów, wdrażając najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, podnoszące standardy wyposażenia budynków i jakość ich obsługi.

ADAMS Z.P.U. - JEDNO MIEJSCE, WIELE MOŻLIWOŚCI !!!

Co zapewniamy naszym Klientom z Warszawy, a także z całej Polski?

  • bramy garażowe i przeciwpożarowerolowane, segmentowe, przesuwne,

  • bramy przemysłowe rolowane, segmentowe, (aluminiowe, stalowe),

  • antywłamaniowe kratyrolowane (aluminiowe, poliwęglan, stalowe),

  • dymowe kurtyny ppoż – (stałe, automatyczne),

  • rolety antywłamaniowe i przeciwpożarowe.

Ponadto w asortymencie ADAMS Z.P.U. znajdziesz markizy, pergole, rolety tekstylne (wewnętrzne, zewnętrzne), żaluzje fasadowe (sterowane ręcznie lub elektrycznie), moskitiery ekranowe drzwiowe, zwijane oraz kurtyny wstęgowe z pasów PCV (wykonane z miękkiej folii standardowej lub chłodniczej dostosowanej do pracy w szerokim zakresie temperatur).

Oferta dedykowana jest instytucjom samorządowym, administracji państwowej, firmom, przedsiębiorstwom, Klientom indywidualnym – znajdź produkt odpowiadający Twoim potrzebom i skontaktuj się z nami, pytając o szczegóły.

Siedziba naszej firmy mieści się w Legionowie. Obsługujemy Klientów z Warszawy, województwa mazowieckiego, a także całego kraju.

SATYSFAKCJA W DZIAŁANIU

Szczycimy się satysfakcją z wykonania wielu ciekawych, często pionierskich realizacji i odpowiedzialnych projektów. Praktycznie nie ma dla nas zadania, którego nie jesteśmy w stanie się podjąć. Współpracujemy zarówno z renomowanymi zagranicznymi, jak i polskimi producentami oraz dostawcami technologii przeciwpożarowych, systemów osłon czy zabezpieczeń. Robimy wszystko, aby zadowolenie Klientów potwierdzało jakość i funkcjonalność dostarczonych wyrobów wraz z rzetelnością świadczonych przez nas usług.

Dobry jakościowo produkt

Fachowy montaż

Sprzyjające warunki realizacji zamówień

Profesjonalna obsługa klienta przez personel firmy

Bogaty wybór produktów